Dziś jest piątek, 16.04.2021, imieniny Bernadetty, Cecyliana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne inwestycje » Aktualności » Zakończono modernizację i doposażenie świetlicy wiejskiej w Targówce

Zakończono modernizację i doposażenie świetlicy wiejskiej w Targówce

IMG_0656

Świetlica wiejska w Targówce zmieniła swój wygląd dzięki pomyślnemu udziałowi w VII edycji konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś” ogłoszonemu w styczniu br. przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego.

            Złożony przez Gminę Malanów wniosek o dofinansowanie projektu pn. Modernizacja i doposażenie świetlicy wiejskiej w Targówce przeszedł pomyślnie ocenę konkursową i zakwalifikował się do przyznania wsparcia finansowego. Dzięki temu w połowie 2017 roku możliwe było zawarcie umowy o udzielenie pomocy finansowej pomiędzy Województwem Wielkopolskim a Gminą Malanów.

            W sierpniu br. firma Usługi Murarskie Tomasz Przybylski z Bibianny rozpoczęła prace związane z ociepleniem ścian budynku, wykonaniem elewacji z tynku, pomalowaniem całej świetlicy, wykonaniem podbitki i opaski wokół budynku z podestem. Dodatkowo zakupiono wyposażenie w postaci szafy chłodniczej.

            Całkowita wartość kosztów kwalifikowalnych zadania to 55 853,12 zł z czego 30 000,00 zł to udzielona dotacja.

W dniu 13.10.2017r. wykonawca zgłosił Gminie Malanów zakończenie robót.

Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w ramach programu „Wielkopolska Odnowa Wsi 2013-2020”

 

Poniżej galeria zdjęć przed realizacją i po realizacji projektu.

 

Wioletta Sypniewska


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności