Dziś jest piątek, 16.04.2021, imieniny Bernadetty, Cecyliana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne inwestycje » Aktualności » Umowa na przebudowę i rozbudowę Stacji Uzdatniania Wody w Malanowie - podpisana

Umowa na przebudowę i rozbudowę Stacji Uzdatniania Wody w Malanowie - podpisana

26 października 2018r. Gmina Malanów podpisała umowę z Przedsiębiorstwem Produkcyjno Handlowo Usługowym „AUTOMATYK” Barbara Kondratowicz na realizację inwestycji pn: Przebudowa i rozbudowa Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Malanów w ramach projektu pn. „Modernizacja sieci wodociągowej, kanalizacji i Stacji Uzdatniania Wody w Malanowie”

Powyższe zadanie realizowane jest z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów wiejskich na lata 2014 – 2020 typu „Gospodarka wodno-ściekowa” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii”

Całkowity koszt inwestycji 2 104 763,70 zł brutto w tym dofinansowanie ze środków zewnętrznych wyniosło 1 230 422,00 zł. Przewidywany termin zakończenia prac objętych umową to 20 kwietnia 2019r.

DM


Pozostałe aktualności