Dziś jest piątek, 16.04.2021, imieniny Bernadetty, Cecyliana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne inwestycje » Aktualności » Trzy odcinki dróg w Gminie Malanów są przedmiotem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na terenie gminy Malanów.

Trzy odcinki dróg w Gminie Malanów są przedmiotem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na terenie gminy Malanów.

22 września br. ogłoszono przetarg na przebudowę dróg na terenie gminy Malanów, obejmujący trzy zadania: przebudowę drogi w miejscowości Targówka Grąbków na odcinku 620 m od świetlicy wiejskiej w stronę posesji nr 39, przebudowę drogi w miejscowości Kotwasice na odcinku 990 m od stacji uzdatniania wody w stronę posesji 83 oraz przebudowę drogi w miejscowości Poroże na odcinku 530 m od posesji nr 21 w stronę Celestyn.

We wskazanym w dokumentacji przetargowej terminie, tj. do 10 października br. do godz. 10.00, wpłynęła oferta od jednego wykonawcy – Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych S.A z siedzibą w Kole, na wszystkie trzy zadania. Wykonawca zaoferował wykonanie przedmiotu zamówienia za niżej podane ceny:

- Przebudowa drogi Targówka Grąbków – 310.296,41 zł

- Przebudowa drogi w miejscowości Kotwasice – 519. 306,31 zł

- przebudowa drogi w miejscowości Poroże – 255. 248,37 zł

W dniu 20 października br. podczas Sesji Rady Gminy Malanów zabezpieczono środki finansowe w celu realizacji w 2017 roku wszystkich trzech dróg. Przebudowa drogi w miejscowości Targówka Grąbków zostanie zrealizowana również przy udziale środków finansowych Województwa Wielkopolskiego w wysokości 116.250,00 zł.

 

                                                                                                                  Dorota Włodarczyk


Pozostałe aktualności