Podpisano umowę na zakup ciagnika rolniczego wraz z osprzętem

W ostatni dzień stycznia Wójt Gminy – Ireneusz Augustyniak przy kontrasygnacie skarbnika – Marzanny Szczap podpisał umowę na zakup ciągnika rolniczego wraz z dodatkowym osprzętem. Tym dodatkowym wyposażeniem będzie wysięgnik wielofunkcyjny do koszenia, głowica do koszenia traw i zarośli oraz rozsiewacz wapna.
Inwestycja jest realizowana w ramach zadania „Zakup sprzętu na potrzeby utrzymania terenów zielonych w Bibiannie”, na którą malanowski samorząd pozyskał dofinansowanie w wysokości 500.000,00 zł w ramach VI edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych.
Zakup ten niewątpliwie usprawni wykonywanie należących do zadań gminy prac terenowych, w tym m.in. wykaszanie zieleni przydrożnej.
Koszt zakupu ciągnika wraz z całym wyposażeniem wynosi 508.999,83 zł.
Sprzęt dostarczy firma Agro-Handel Klaudia Frąckowiak z siedzibą w m. Jutrosin, która zaproponowała najkorzystniejszą ofertę w przeprowadzonym postępowaniu przetargowym.
DM
Galeria zdjęć
Pozostałe aktualności
-

Winda już gotowa – Urząd Gminy w Malanowie bez barier
-

Zakończono budowę drogi w miejscowości Feliksów
-

Nowy plac zabaw w Malanowie
-

Podpisano umowę na remont ulic Północnej i Krótkiej w Malanowie
-

Budowa nowej drogi w sołectwie Skarżyn-Kolonia zakończona
-

Zakończono modernizację świetlicy wiejskiej w Targówce
-

Budowa drogi w Feliksowie
-

Urząd Gminy Malanów bardziej dostępny – rusza budowa windy
-

Nowe ogrodzenie wokół świetlicy w Miłaczewie
-

Fundusz sołecki w akcji: Nowy wyciąg spalin w garażu OSP Grąbków
-

Nowe okna w świetlicy wiejskiej w Bibiannie
-

Fundusz sołecki w praktyce: świetlica w Dziadowicach po remoncie
-

Umowa podpisana, świetlica w Targówce czeka na modernizację
-

Umowa podpisana, w Skarżynie-Kolonii powstanie nowa droga
-

Plac zabaw z siłownią zewnętrzną w Feliksowie

